HAMOWNIA PODWOZIOWA

Posiadamy własną obciążeniową hamownie podwoziową

Hamownia wyposażona jest w nowoczesny kontroler firmy DynoProject, który umożliwia pomiary mocy oraz momentu obrotowego silnika zarówno w trybie inercyjnym jak i obciążeniowym. Kontrolowany hamulcem tryb przyśpieszeniowy i tryb obciążeniowy ze stałymi obrotami dla różnych obciążeń, pozwala bardzo dokładnie dostroić elektroniczny układ sterowania silnikiem. Takie strojenie jest niezbędne przy zaawansowanych modyfikacjach. Oprogramowanie pomiarowe umożliwia prezentacje wyników w formie graficznej z czytelnymi kolorowymi wydrukami parametrów silnika oraz nakładanie wykresów różnych pomiarów i danych w celu porównań np. przed i po chiptuningu. Dla poprawy komfortu pracy i zmniejszenia hałasu emitowanego do otoczenia podczas wykonywania pomiarów, ściany pomieszczenia zostały wyłożone matami dźwiękochłonnymi. Zmodernizowany jest również system nadmuchu powietrza, wentylacji i odciągu spalin.

Hamowanie indywidualne do dwóch pomiarów 180zł

Zapraszamy na hamownie wszystkich zainteresowanych parametrami silnika własnego samochodu, a szczególnie grupy klubowe na hamowanie grupowe większej liczby samochodów w specjalnej znacznie niższej cenie !

Również dla grup klubowych organizujemy chiptuning grupowy w specjalnej bardzo atrakcyjnej cenie!

ZOBACZ jak przebiega pomiar na hamowni ?

Dokładne wykresy pozwalają na odczytanie takich parametrów jak:
– moment obrotowy
– moc silnika
– ciśnienie powietrza
– temperatura
– mocy strat
– mocy na kołach

Należy jednak pamiętać ze hamownia jest tylko urządzeniem pomiarowym a nie jak niektórzy mylnie uważają – urządzeniem diagnostycznym do lokalizacji i wykrywania usterek w samochodzie ! ! !